Fotovoltika

Hybridné ohrievače vody predstavujú nové technické riešenie ohrevu vody pri využití ekologicky čistých zdrojov energie. Pre ohrev vody sa využíva energia slnka, ktorá pomocou fotovoltických článkov vyrába jednosmerný elektrický prúd, ktorý zohrieva vodu v zásobníku. Originálnym riešením je napojenie výhrevnej špirály na fotovoltické panely, pri ktorom nevznikajú žiadne straty elektrickej energie a preto zariadenie pracuje veľmi efektívne, pričom je zabezpečená tepelná ochrana a bezpečná regulácia celého systému.

Fotovoltický panel

Jednoduchosť a variabilita umiestnenia fotovoltických panelov, ich bez údržbová prevádzka a veľmi jednoduché prepojenie so zásobníkom vody pomocou tenkého elektrického kábla dáva prakticky neobmedzené možnosti využitia zariadenia v rodinných a panelových domoch ako aj v priemyselných objektoch.
    1. Využitie fotovoltických panelov

    2. Využitie fotovoltických panelov na ohrev vody je ekologická výroba elektrickej energie, ktorú si v plnom rozsahu spotrebováva priamo výrobca. Nie sú potrebné žiadne povolenia na pripojenie a nemusia sa nakupovať ďalšie prídavné zariadenia. Je to zatiaľ najefektívnejšie a bezstratové využitie ekologickej elektrickej energie z fotovoltických panelov.

Obchodní partneri

Partnerské firmy

  • MIGI s.r.o.Stavebná spoločnosť
  • EMPIRIA s.r.o.Kúrenie-Plyn-Voda-Sanita
  • PLEX s.r.o Keramika
  • MIVA s.r.o. Plyn-Voda-Kanál-Plasty
  • ŠIRILA s.r.o.Stavebná spoločnosť
  • Dolux SKs.r.o.Priemyselné podlahy

Kontakt

Adresa: Fabiniho 1308/23
052 011 Spišská Nová Ves, Slovakia
Telefón: +421911382763
E-mail: kunzo@kunzo.sk